Pro média

Aktuálně

Od středy 21. 2. do pátku 2. 3. nás budete moci podpořit v anketě Dřevostavba roku v kategorii "dřevěný interiér". Hlasovat můžete ZDE.

 

 

V posledním letošním Magazínu přinášíme návrh firemních prostor pro společnost Energy Pro, která sídlí v pražské vile. Konkrétně jsme se zde zabývali řešením zasedací místnosti a vstupní chodby tak, aby vzniklo funkční, estetické a stylové prostředí, které bude v souladu s potřebami a filozofií firmy, ale také domu, ve kterém sídlí.

 

Další novinky...

Články

 

Studio Vítr-Voda jsme založili v roce 2003 jako součást stavební firmy Camino 88. Pamatuji si to přesně, protože ve stejném roce se narodila moje dcera. A jelikož letos oslaví 15. narozeniny, stejné výročí má i naše firma. Jsem pyšná na to, co jsme dokázali. Začínali jsme od nuly, Feng Shui bylo v té době pole neorané a povědomí o něm dost zkreslené; s návrhy interiérů jsme měli minimální zkušenost. Ale drželi jsme se rady našeho skvělého učitele Rogera Greena – „dělejte praxi, jedině tak se naučíte to, co potřebujete“ …zkusili jsme to, spustili jsme první web… a  ukázalo se, že je to správná cesta - naše cesta. A tak jsme začali od konzultací a jednoduchých skic, přes 3D modely a vizualizace až po komplexní řešení interiérů včetně realizací. Kolik soukromých a komerčních prostorů jsme řešili se ani nedá spočítat. Pomohli jsme mnoha lidem k lepšímu pocitu z jejich prostoru a zůstalo za námi pár interiérů, které považujeme svým způsobem za umělecká díla. Níže jsem vybrala 15 z nich, které bych ráda připomněla, protože byly pro naší cestu něčím klíčové.

O Feng Shui se zajímá mnoho lidí. Je to pro ně směr, cesta, jak uvést svůj život, životní prostor do harmonie. Oslovili jsme proto interiérovou návrhářku Markétu Petříkovou, ze studia www.vitr-voda.cz , která se touto filozofií zabývá.

 

Další články...

Televize

Dne 27.7.2010 ve 21,35 byl na ČT 1 odvysílán další díl pořadu Za zrcadlem, tentokrát s názvem Posvátná geometrie aneb hledání harmonie. V tomto díle vystoupila mimo jiných i kreativní duše našeho atelieru Markéta Petříková, která se zabývá praxí Feng Shui několik let. Vysvětlila zde některé principy, se kterými ve Feng Shui pracuje a provedla nás jedním Feng Shui interiérem.

 

Dne 13. 4. 2006 ve 21,15 byl na ČT24 odvysílán další díl pořadu Kultura ČT24. Celý pořad byl věnován filosofii Feng Shui. Jako odborníci na toto téma se ve studiu objevili Markéta Petříková a Lumír Kábrt. Vysvětlili některé základní principy Feng Shui a také prezentovali ukázky svojí dosavadní práce.

 

 

Další články...

 
Úvodní stránka  |  KOMERČNÍ PROSTORY  |  SOUKROMÉ INTERIÉRY  |  EXPOZICE A VÝSTAVY  |  Náš tým  |  Co nabízíme  |  O Feng Shui  |  Pro média  |  Kontakt