Zpět na stránky Vítr Voda

Najdete nás také na Facebooku.

Nezobrazuje se Vám e-mail v pořádku? Zobrazte si jej ve webovém prohlížeči.

První měsíc Ohnivé Opice


Vítáme Ohnivou Opici

ramecek-nahore.png, 1kB
opice-2016-02.jpg

Čínský kalendář, sledující den po dni ubíhání času již 4714 let, představí 7. února 2016 ve 23 hodin rok OHNIVÉ OPICE. Slavnostní průvody rozzáří čínské čtvrti velkoměst prakticky celého světa, obrovitý barevný drak východních tradic se proletí ulicemi a oznámí všem příchod nového vládce, vládce inteligentního, trochu frivolního a určitě mimořádně osobitého - OPICE. Spolu s ním bude vládnout silný, bezohledný Oheň. OPICE přijme jeho jméno a pro příští rok ji budeme nazývat OHNIVOU OPICÍ.

Podrobné horoskopy se souhrnným kalendářem energií dní od Evy Joachimové si můžete přečíst/stáhnout ZDE.

ramecek-dole.png, 1kB


Songfest

ramecek-nahore.png, 1kB
songfest-2016-02.jpg

Multikulturní hudební festival Songfest již po patnácté oslavuje příchod nového lunisolárního roku. Ústřední postavou letošního ročníku bude mytický hrdina ze starých čínských legend Opičí král. Festival zavítá v průběhu tří týdnů do deseti měst a nabídne rozmanitý program plný hudby z celého světa a originálního humoru moderátorů Jaroslava Duška a Martina Zbrožka. Festival bude zahájen 3.2. v Olomouci, v Praze se můžeme těšit 13.2. a zakončený bude 20.2. v Českém Krumlově.

ramecek-dole.png, 1kB


Kalendárium Květy Kolouchové

ramecek-nahore.png, 1kB
kalendarium-2016-02.jpg

Další pokračovaní seriálu Kalendárium od Květy Kolouchové:

"V únoru vládne letos moudrá sova. Její síla tkví v moudrosti a pravdě. Uranský Vodnář to k jejím kvalitám také nemá daleko. Sova sedící tiše na větvi a má dokonalý přehled o dění okolo sebe. Dokáže bez jakéhokoli pohybu zaměřit zvuk či pohyb v krajině. Symbolicky je její zrak tak ostrý, že projde naskrz čímkoli a žádné tajemství ji nezůstane skryto. Medicína sovy je vidět za hranice viditelného. "

Celé kalendárium naleznete na našich stránkách.

ramecek-dole.png, 1kB


Představujeme Svíčky z hor

ramecek-nahore.png, 1kB
svicky-2016-02.jpg

Nově jsme navázali spolupráci s firmou Freud & Thal - českou firmou zabývající se výrobou (nejen) Feng Shui svící.

Vonné oleje ve svíčkách Feng Shui jsou namíchány podle zásad aromaterapie. Tato metoda může navodit pocit tepla, povzbuzení, odstranit bolesti hlavy, zvýšit koncentraci, např. při učení. Pro každou oblast ve Feng Shui se kombinují esenciální oleje tak, aby podpořily danou oblast co nejefektivněji. Příjemná vůně tak vždy přispěje ke zlepšení atmosféry doma i na pracovišti. Každý měsíc Vám blíže představíme jeden z produktů. Pro únor jsme vybrali svíčku Nebeský drak, která je vhodná pro sektor životní cesty a kariéry. Balzámové tóny kadidla uklidní ve stresu, hojnost přináší kořeněná vůně bazalky a pačuli svou sladkou vůní povzbudí vaši sebedůvěru.

Více o firmě Freud & Thal se dozvíte na našich stránkách.

ramecek-dole.png, 1kB


Spirála v únoru

ramecek-nahore.png, 1kB
spirala.jpg, 10kB

Přizvěte podporu energie do svého života!
Nabízíme vám dvoudenní workshop a tříměsíční průvodcovství se zkušenými lektorkami.
Vyzkoušejte seminář ENERGIE ŽIVOTA v intenzivní podobě.
Věře, že poznáte rozdíl v kvalitě života tak, jako již 58 absolventů před vámi. Budeme se upřímně těšit na setkání s vámi. Lektorky Eva a Pavla

Více o náplni ENERGIE ŽIVOTA si můžete přečíst zde.

ramecek-dole.png, 1kB


Inspirace – Prvok, Šampón, Tečka a Karel

ramecek-nahore.png, 1kB
inspirace-2016-02.jpg, 10kB

Občas zde upozorníme na knížku, která opravdu stojí za přečtení. A tahle je jednou z nich. Prvok, Šampón, Tečka a Karel je název knihy Patrika Hartla, kterou doporučuje nejen Eva Holubová! A nejen proto byste si jí měli přečíst. Je fakt skvělá.

Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů, kteří si dvacet let po maturitě zkusí položit otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, nezbývá jim, než se rozhodnout, jestli s tím chtějí něco udělat.

ramecek-dole.png, 1kB

Všechna práva vyhrazena © 2016 VÍTR VODA
V případě, že si nepřejete dále dostávat e-magazín, klikněte zde: 'Neposílat'.

www.vitr-voda.cz