Zpět na stránky Vítr Voda

Najdete nás také na Facebooku.

Nezobrazuje se Vám e-mail v pořádku? Zobrazte si jej ve webovém prohlížeči.

Druhý měsíc Ohnivé Opice


Feng Shui interiér – obývací pokoj s jídelnou

ramecek-nahore.png, 1kB
novinka-2016-03.jpg

Dokončili jsme návrh obývacího pokoje s jídelnou pro klienty z Prahy – Hostivaře. Nejdůležitější bylo vytvořit novou dispozici obývacího pokoje, protože stávající řešení nevyhovovalo. Zároveň bylo třeba vymyslet dostatek úložných prostor, ale tak, aby místnost zůstala vzdušná a přehledná. Nová dispozice nezasahuje do komunikační zóny, pro velkou úložnou sestavu využívá stěnu u dveří a jídelna je oddělena pomocí komody, která zároveň poskytuje oporu nové sedačce. Místnost působí harmonicky a příjemně. Těšíme se na realizaci!

3D pohledy a vizualizace si můžete prohlédnout ZDE.

ramecek-dole.png, 1kB


Poradna

ramecek-nahore.png, 1kB
lopan.jpg, 10kB

Dotaz: Dobrý den, ráda bych Vás požádala o radu. Ve středu domu máme krbová kamna a s nimi samozřejmě i komín. Nevím, zda to není velký problém, pokud ano, jaké prostředky můžeme použít k nápravě. Děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne!

Odpověď: Dobrý den, střed domu neboli tai chi je oblast spojená se zdravím a zároveň oblast, která ovlivňuje celý zbytek prostoru. Proto by měl být tento prostor volný bez rušivých elementů, mj. komínů. Nápravná opatření jsou tři - v oblasti krbových kamen mít co nejvíce zemní energie a pokud to jde, tak mandalu či jiný duchovní obraz. Druhou nápravou je volné tai chi ve všech místnostech v domě. Třetí možností je vytvoření náhradního tai chi, které vy osobně v domě vnímáte jako střed a ten vhodným způsobem zvýraznit. Přeji Vám mnoho štěstí.

Další dotazy a odpovědi najdete v naší Feng Shui poradně.

ramecek-dole.png, 1kB


Kalendárium Květy Kolouchové

ramecek-nahore.png, 1kB
kalendarium-2016-03.jpg

Další pokračovaní seriálu Kalendárium od Květy Kolouchové:

"Zdravím Vás v čase Ryb, což je období posledního ponoru do nitra předtím, než vyplujeme do světa s impulzy jara. Pokud potřebujete něco pustit a zpracovat, je nyní ideální čas. Ukončit staré a otevřít se novému. Ryby jsou velmi niterné, tak se to týká především našich modelů, přesvědčení, vztahů, lpění.."

Celé kalendárium naleznete na našich stránkách.

ramecek-dole.png, 1kB


Výstavy, veletrhy – For Habitat

ramecek-nahore.png, 1kB
vystavy-2016-03.jpg

Největší jarní soubor veletrhů FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN, DESIGN SHAKER a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY se uskuteční od 17. do 20. března. Jarní veletrhy pro bydlení, zahradu a design přinášejí to nejzajímavější z nabídky českých i zahraničních firem.

ramecek-dole.png, 1kB


Spirála v březnu

ramecek-nahore.png, 1kB
spirala.jpg, 10kB

Zkoušeli jste si někdy posílat energii na dálku?

Kdo to vyzkoušel, ví, že je to někdy opravdu síla! Každý druhý měsíc se sejde v Centru Spirála různorodá skupinka, kterou spojuje jedno - zkušenost s “prací s energií” a ochota tuto schopnost rozvíjet. Miniseminář Krůčky k Vyléčení má vždy podobný scénář - zaměříme se na jedno téma, které je silné pro všechny účastníky, ve skupinách toto téma pomocí energie zpracováváme u každého jednotlivce a dohodneme si pravidelné pokračování tohoto ošetřování a čištění na dálku.
Když vám posílá energii 30 lidí najednou, věřte, že zažijete různé stavy: mrazení, teplo, podlomí se vám nohy, šimrání v břiše, návaly horka... Někdy se vyplaví i skryté a potlačené emoce a je úžasné, že v takto velké skupině máte podporu jejich rychlého vyléčení, přijetí a uvědomění.

Více o náplni KRŮČKŮ k Vyléčení si můžete přečíst zde. Budeme se na vás těšit. Lektorky Eva a Pavla.

ramecek-dole.png, 1kB


Inspirace – Skleněný pokoj

ramecek-nahore.png, 1kB
inspirace-2016-03.jpg, 10kB

Příběh je inspirovaný skutečným osudem brněnské vily Tugendhat od Simona Mawera.

Vysoko na kopci nad Brnem ční zázračný dům. Postaven na míru židovsko-křesťanskému novomanželskému páru vyzařuje bohatství, sebevědomí, krásu a majestátnost. Avšak jen do chvíle, než do země vstoupí nacistické vojsko a manželé musí vilu i zemi opustit. Život vily se s odchodem jejích majitelů ale nezastaví. Přechází z jedněch rukou do druhých, z českých do nacistických, pak do sovětských až se opět vrátí do majetku československého státu. Krystalická dokonalost skleněného pokoje přitom zasahuje nesmírnou gravitací každého, kdo se dostane do jeho blízkosti.

ramecek-dole.png, 1kB

Všechna práva vyhrazena © 2016 VÍTR VODA
V případě, že si nepřejete dále dostávat e-magazín, klikněte zde: 'Neposílat'.

www.vitr-voda.cz