Zpět na stránky Vítr Voda

Najdete nás také na Facebooku.

Nezobrazuje se Vám e-mail v pořádku? Zobrazte si jej ve webovém prohlížeči.

Třetí měsíc Ohnivé Opice


Feng Shui interiér – Domov jako šperk

ramecek-nahore.png, 1kB
novinka-2016-04.jpg

Inspirací pro řešení obývacího pokoje v Tuchoměřicích se nám stal obraz Gustava Klimta „Vodní hadi“. V interiéru jsme tedy použili prvky secese, ornamentálnosti, barevné harmonie a dekoratérství v podobě mozaiky a kovových efektů. Zároveň bylo výzvou zarovnat alespoň opticky šikmou stěnu, která způsobuje disbalanci celé místnosti. S pomocí Feng Shui se nám vše povedlo k plné spokojenosti nás i klientů a jako bonus se podařilo vytvořit množství rozmanitých úložných prostorů.

3D pohledy si můžete prohlédnout ZDE.

ramecek-dole.png, 1kB


Poradna

ramecek-nahore.png, 1kB
lopan.jpg, 10kB

Dotaz: Dobrý den, prosím o radu, máme postele v přímé linii ke dveřím, resp. na stejné straně i když dveře jsou na té stěně trochu zpátky cca 80 cm. Bohužel na jinou stěnu se postel nedá umístit, jedině pod okno. Je možné něčím tu negativní energii odklonit?

Odpověď: Dobrý den, jestli tomu dobře rozumím, tak nohy postele směřují ke dveřím, ale ne přímo. Nápravou by mohlo být odstínění dveří, čehož můžete docílit různými způsoby. Například závěsem, paravánem, rostlinou apod. Nejvhodnější způsob je třeba zvolit podle dispozice místnosti.

Další dotazy a odpovědi najdete v naší Feng Shui poradně.

ramecek-dole.png, 1kB


Kalendárium Květy Kolouchové

ramecek-nahore.png, 1kB
kalendarium-2016-04.jpg

Další pokračovaní seriálu Kalendárium od Květy Kolouchové:

"Tak je tu konečně jaro a s ním nová energie a impulzy... Věřím, že už to cítíte. Že se vám lépe dýchá a Vaše energie ožívá. Kdyby ne, vyjděte ven na sluníčko, které se naštěstí objevuje čím dál tím víc."

Celé kalendárium naleznete na našich stránkách.

ramecek-dole.png, 1kB


Výstavy, veletrhy – Salone de Mobile

ramecek-nahore.png, 1kB
vystavy-2016-04.jpg

Ve dnech 12. – 17. dubna vypukne jedna z největších akcí z oblasti interiérů a designu. V Milánu se uskuteční již 55. ročník mezinárodní výstavy nábytku a interiérového designu Salone del Mobile. Na ploše 150 000 čtverčních metrů se představí na 1300 vystavovatelů - návrhářů i výrobců nábytku.

ramecek-dole.png, 1kB


Inspirace – proměna a lehkost

ramecek-nahore.png, 1kB
inspirace-2016-04.jpg, 10kB

Celý duben můžeme navštívit unikátní výstavu ve skleníku Fata Morgana botanické zahrady v Troje. Tropičtí motýli s různobarevným zbarvením k nám přicestují ještě jako kukly, a to z motýlí farmy ve Stratfordu nad Avonou. Můžeme tedy žasnout nad momentem, kdy se z kukly vylíhne motýl a sledovat, s jakou lehkostí létá. Tento zážitek nás může inspirovat k lehkosti v našem životě a k proměně sebe sama.

ramecek-dole.png, 1kB

Všechna práva vyhrazena © 2016 VÍTR VODA
V případě, že si nepřejete dále dostávat e-magazín, klikněte zde: 'Neposílat'.

www.vitr-voda.cz