Zpět na stránky Vítr Voda

Najdete nás také na Facebooku.

Nezobrazuje se Vám e-mail v pořádku? Zobrazte si jej ve webovém prohlížeči.

Čtvrtý měsíc Ohnivé Opice


Feng Shui interiér – zubní ordinace

ramecek-nahore.png, 1kB
novinka-2016-05.jpg

S netradiční poptávkou se na nás obrátila klientka z Mariánských lázní, která se rozhodla vybudovat si společně s manželem zubní ordinaci dle zásad Feng Shui. Ačkoliv nás limitovaly některé prvky zvoleného prostoru, nakonec jsme se s nimi vypořádali a z některých dokonce udělali přednost. Ordinace a čekárna se nacházejí ve východním a jihovýchodním sektoru celkového půdorysu, proto je dominantní ladění do zelena. Je to zároveň potřebná energie pro oba partnery a barva regenerace. Vše působí čistě a svěže. Nabízí se tedy otázka, že bychom se mohli cítit dobře i u zubaře?

Návrh si můžete prohlédnout ZDE.

ramecek-dole.png, 1kB


Poradna

ramecek-nahore.png, 1kB
lopan.jpg, 10kB

Dotaz: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na barevné ladění koupelny s WC. Máme jí orientovanou na sever (měřeno ze středu domu), tak mi vychází, že by měla být laděna do modra. Ale právě jsem dočetla časopis Záhady života a tam se píše, že nesmí být modrá barva v koupelně, protože ještě více zesiluje působení vody a zvýšil by se odtok energie. Tak teď jsem z toho zmatená :-) Moc vám děkuji za radu, Vendula

Odpověď: Dobrý den Vendulo, vůbec se Vám nedivím, že jste zmatená, názorů na aplikaci Feng Shui je čím dál více a je těžké se zorientovat. Doporučuji se řídit vlastním pocitem a intuicí, pokud si nevíte rady. Já Vám napíši svůj názor tak, jak bych postupovala. Píšete, že koupelna je v severním sektoru, což je dobře - jedná se o vodní místnost a tudíž je v souladu s vodní energií severu. Pro severní sektor je vhodná energie Vody (barvy černá, modrá), posiluje ji energie Kovu (barvy bílá, šedá, fialová, metalické odstíny). Voda znamená tok, plynutí, komunikaci, peníze; v žádném případě bych nepovažovala navýšení vodní energie za odtok energie, pokud je v sektorech a prostorách, kam patří a kde ji mohu podpořit. Jinak by mi to připadalo jako dusit oheň v krbu. Markéta

Další dotazy a odpovědi najdete v naší Feng Shui poradně.

ramecek-dole.png, 1kB


Kalendárium Květy Kolouchové

ramecek-nahore.png, 1kB
kalendarium-2016-05.jpg

Další pokračovaní seriálu Kalendárium od Květy Kolouchové:

"K měsíci květnu a ke znamení Býka, jsem pro kvality věrnosti přiřadila vlka. Jeho dar tkví v síle oddanosti a učení. Přestože je vlk oddaný, zachovává si svou svobodu a nezávislost."

Celé kalendárium naleznete na našich stránkách.

ramecek-dole.png, 1kB


Výstavy, veletrhy – Dřevěné objekty

ramecek-nahore.png, 1kB
vystavy-2016-05.jpg

Do 24. června máme možnost navštívit další výstavu Martina Patřičného. Tentokrát v galerii SUPŠ na Praze 3, kde vystavuje svoje dřevěné objekty. Určitě se zase máme na co těšit!

ramecek-dole.png, 1kB


Spirála připravuje – nový cyklus Vyléčení

ramecek-nahore.png, 1kB
spirala.jpg, 10kB

Cítíte se vyčerpaní, nešťastní a bez cíle?

Změňte svůj život, užívejte si ho! Srdečně Vás zveme do Spirály na Cyklus Vyléčení!

Unikátní roční program práce s energií, rozvoj vnímání a uvědomění sebe samých a svých rolí vedou k životní spokojenosti, radosti a zdraví. Čeká vás 6 x 2 denní workshop a v mezidobí motivační a energetická podpora zkušených lektorek. Startujeme 16. a 17. září 2016. Během vaší osobní transformace kompletně poznáte, kdo jste a kam jdete. Uzdravíme společně všechno, co vám brání vnímat sami sebe a vzít život do vlastních rukou. Přijměte podporu na cestě k sobě. Přidáte se k ke třem desítkám úspěšných absolventek, které změnily svůj život v menších i velmi výrazných krocích. Více si přečtěte na stránkách www.vyleceni.info.

Těšíme se na vás! Lektorky Eva Korbelová a Pavla Holubová

ramecek-dole.png, 1kB


Inspirace – Dalajlamova kočka

ramecek-nahore.png, 1kB
inspirace-2016-05.jpg, 10kB

Pokud máte rádi kočky, nenechte si ujít tento román, který je ale především o hledání štěstí v každodenním životě. Postupně se seznamujeme s Buddhovým učením z pohledu kočky, která se určitě ne náhodou, dostala k dalajlamovi a stává se svědkyní rozhovorů s jeho hosty.

"Chci, aby i díky této knize lidé dospěli k tomu, že nejdůležitější je láska v různých podobách. Šťastní jste, když se staráte o druhé a dáváte jim lásku. To je jedna z nejúčinnějších cest ke štěstí," říká o Dalajlámově kočce její autor David Michie.

A když vás kniha pohltí, můžete hned navázat pokračováním o umění příst. Třetí díl o síle meditace pak vychází v pátek 6. května!

ramecek-dole.png, 1kB

Všechna práva vyhrazena © 2016 VÍTR VODA
V případě, že si nepřejete dále dostávat e-magazín, klikněte zde: 'Neposílat'.

www.vitr-voda.cz