Zpět na stránky Vítr Voda

Najdete nás také na Facebooku.

Nezobrazuje se Vám e-mail v pořádku? Zobrazte si jej ve webovém prohlížeči.

Pátý měsíc Ohnivé Opice


Feng Shui interiér – obývák v novém

ramecek-nahore.png, 1kB
novinka-2016-06.jpg

Dokončili jsme návrh části interiéru moderního bytu v Záběhlicích. V obýváku s jídelnou zůstala stejná dispozice, ale změnilo se řešení stěn, podlahy i okna s kompletní výměnou nábytku. Pracovna s pianem si zachovala jen malou sedačku pro hosty a úpravami prošla také šatna, hlavní koupelna a balkón. Nyní vše chystáme na realizaci, která proběhne v srpnu.

Návrh si můžete prohlédnout ZDE.

ramecek-dole.png, 1kB


Poradna

ramecek-nahore.png, 1kB
lopan.jpg, 10kB

Dotaz: Dobrý den, máme krbová kamna v obýváku v severovýchodním sektoru. Jak lze tento kout zharmonizovat? Moc děkuji za odpověď.

Odpověď: Dobrý den Hano, jsou pouze tři sektory, které jsou vhodné pro ohnivé prvky - jižní, jihozápadní a severovýchodní. Zde konkrétně Vám podporuje oblast moudrosti a vědění. Tento sektor by měl mít převahu zemní energie - kamenný obklad, keramické prvky, zemní odstíny barev atd. Mohou tu být i ohnivé barvy - tedy červená, ale ne ve velké ploše. Markéta

Další dotazy a odpovědi najdete v naší Feng Shui poradně.

ramecek-dole.png, 1kB


Kalendárium Květy Kolouchové

ramecek-nahore.png, 1kB
kalendarium-2016-06.jpg

Další pokračovaní seriálu Kalendárium od Květy Kolouchové:

"Již jsme opustili znamení Býka a pociťujem vliv znamení Blížence. Snad jste květen - lásky čas - prožili také tak radostně jako já... blíží se nám léto a přeji Vám ať jste spokojení, naplnění a využijete jeho dary."

Celé kalendárium naleznete na našich stránkách.

ramecek-dole.png, 1kB


Inspirace - Má vlast

ramecek-nahore.png, 1kB
inspirace-2016-06.jpg, 10kB

Až do 23. 6. bude na Vyšehradě probíhat výstava Má vlast cestami proměn.

"Putovní výstava přináší svědectví o zvelebování opomíjených míst a objektů v sídlech a krajině. O proměnách chátrajících staveb v důstojné objekty s užitečnou náplní, o zkrášlených náměstích a návsích, o rekonstruovaných nádražích, zachráněných sakrálních stavbách a znovuoživené přírodě. Místním i návštěvníkům ukazuje příznivé proměny míst z celé naší země, které vznikají díky zručnosti a vytrvalosti našich lidí i díky dárcům, bez nichž by mnohé proměny nikdy nevznikly."

ramecek-dole.png, 1kB


Spirála na červen

ramecek-nahore.png, 1kB
spirala.jpg, 10kB

Ve Spirále jsou semináře osobního růstu a práce s energií po každém vypsání poměrně rychle zaplněné. Využijte poslední volná místa! A to na dvoudenní workshop o vztahu k penězům a bohatství všeho druhu - HOJNOST ŽIVOTA a na seminář, ve kterém se naučíte používat podporu proudění energií pro své zdraví a pohodu - ENERGIE ŽIVOTA. Třetí cyklus pro děti ZEMĚ NEZEMĚ je již zaplněný, ale těšte se! Příští zpravodaj přinese fotografie z prvního víkendového pobytu ZEMĚ NEZEMĚ, na kterém 19 dětí bude intenzivně s lektorkami zpracovávat své strachy a obavy formou her a zábavy.

Více si přečtěte na stránkách www.vyleceni.info.

ramecek-dole.png, 1kB

Všechna práva vyhrazena © 2016 VÍTR VODA
V případě, že si nepřejete dále dostávat e-magazín, klikněte zde: 'Neposílat'.

www.vitr-voda.cz