Zpět na stránky Vítr Voda

Najdete nás také na Facebooku.

Nezobrazuje se Vám e-mail v pořádku? Zobrazte si jej ve webovém prohlížeči.

Šestý a sedmý měsíc Ohnivé Opice


Feng Shui interiér – rodinné centrum na Praze 6

ramecek-nahore.png, 1kB
novinka-2016-07.jpg

Podle návrhů Moniky Jelen Sýkorové v současné době vznikají dva prostory na Praze 6, které budou od září patřit předškolním dětem. Jedná se o tzv. dětské skupiny – děti ve věku 1 až 6 let v maximálním počtu 12 na den. Prostor v ulici České družiny je určen těm nejmenším a je tedy pojatý velmi něžně a vzdušně s navozením pocitu „jako doma“. Naproti tomu prostor v Bubenečské bude patřit odrostlejším dětem a je navržen v dynamickém duchu s momenty překvapení nebo objevování. Je to jakási „říše divů“, kde se mísí Zahrada Jiřího Trnky, svět Alenky za zrcadlem s odvahou indiánů.

Návrh si můžete prohlédnout ZDE.

ramecek-dole.png, 1kB


Poradna

ramecek-nahore.png, 1kB
lopan.jpg, 10kB

Dotaz: Dobrý den, střed bytu mám v koupelně. Vadí to? Popřípadě jde to ošetřit? Děkuji.

Odpověď: Dobrý den Dalibore, střed v koupelně není ideální situace, ale téměř na vše má Feng Shui nějaké nápravy. Takže možností je vytvořit si náhradní střed - místo, které vy sám vnímáte jako komunikační bod, kde se cirkuluje energie (třeba někde na chodbě) + můžete ošetřit středy v každé místnosti zvlášť. Zároveň by bylo dobré do koupelny vnést zemní energii. Markéta

Další dotazy a odpovědi najdete v naší Feng Shui poradně.

ramecek-dole.png, 1kB


Kalendárium Květy Kolouchové

ramecek-nahore.png, 1kB
kalendarium-2016-07.jpg

Další dvě pokračovaní seriálu Kalendárium od Květy Kolouchové:

"Již jsme vpluli do znamení Raka (Slunovrat byl tentokrát spojen s úplňkem a tento jev prý nastává zhruba jednou za generaci a jmenuje se jahodový úplněk), tak pokud se dělo něco zvláštního a unikátního, můžete to svést na to."

Celé kalendárium naleznete na našich stránkách:
Červenec
Srpen

ramecek-dole.png, 1kB


Inspirace – zážitky z tábora

ramecek-nahore.png, 1kB
inspirace-2016-07.jpg, 10kB

Část našeho pracovního týmu se právě vrátila z dětského tábora v České Kanadě, kde jsme působili jako vedoucí. Letošním tématem byli kovbojové a indiáni a naše táborová základna se proměnila v osadu Little Wood Town s živými koňmi, šibenicí, kostelem a saloonem s opravdivým pianem. Nenechali jsme si ujít vyjížďku mezi bizony, výlet do Slavonic ani dvoudenní putování pro Graselově stezce. Pobyt v přírodě a mezi dětmi nás osvěžil a probudil v nás novou inspiraci pro život i naší práci.

Několik fotek si můžete prohlédnout ZDE

ramecek-dole.png, 1kB

Všechna práva vyhrazena © 2016 VÍTR VODA
V případě, že si nepřejete dále dostávat e-magazín, klikněte zde: 'Neposílat'.

www.vitr-voda.cz