Zpět na stránky Vítr Voda

Najdete nás také na Facebooku.

Nezobrazuje se Vám e-mail v pořádku? Zobrazte si jej ve webovém prohlížeči.

Devátý měsíc Ohnivé Opice


Feng Shui interiér – ložnice se sakurou

ramecek-nahore.png, 1kB
novinka-2016-10.jpg

Se zdánlivě neřešitelným problémem se na nás obrátila zákaznice z Dobřichovic, jejímž přáním byla proměna nevyužívané podkrovní místnosti na chalupě, kde se na důchod rozhodla bydlet. Pokoj, prakticky složený jen se šikmin, se měl stát její ložnicí i jejím královstvím. Jelikož je paní velmi aktivní žena, rozhodli jsme se v návrhu podtrhnout její ženskou energii a záliby v čínských a japonských naukách. Zároveň jsme se snažili eliminovat šikminy alespoň na straně místnosti, kde bude postel a tím prostor pokoje zharmonizovat. Výsledkem v podobě tří možností jsme byli sami překvapení!

Návrhy si můžete prohlédnout ZDE.

ramecek-dole.png, 1kB


Poradna

ramecek-nahore.png, 1kB
lopan.jpg, 10kB

Dotaz: Dobrý den! Jde nějak vyrušit nebo zmírnit vliv negativní energie pokud máme ložnici přímo nad koupelnou? Spíme na velkém futonu (2 dospělí a 2 děti) a kvůli prostoru nemáme bohužel spaní jak jinak umístit. Syn spí přímo nad sprchovým koutem, já nad umyvadlem. Je nějaké řešení? Prosím, poraďte! Předem moc děkuji!

Odpověď: Dobrý den Veroniko, vliv energie z koupelny pod Vaším spaním bych neviděla jako zásadně negativní. Pokud máte koupelnu hezky zařízenou a čistou, tak by to Váš spánek nemělo nijak narušovat. V dnešní době jsou negativní vlivy koupelen a toalet minimální nebo žádné, vzhledem k pokroku od dob tradičního Feng Shui. Markéta

Další dotazy a odpovědi najdete v naší Feng Shui poradně.

ramecek-dole.png, 1kB


Kalendárium Květy Kolouchové

ramecek-nahore.png, 1kB
kalendarium-2016-10.jpg

Další pokračovaní seriálu Kalendárium od Květy Kolouchové:

"Již jsme opustili znamení Panny a pociťujeme vliv znamení Vah. Váhy jsou o vztazích a rovnováze - jak vnější tak vnitřní. Dny se zkracují, noci prodlužují, celkově nás tato konstelace vede více do nitra."

Celé kalendárium naleznete na našich stránkách: říjen

ramecek-dole.png, 1kB


Výstavy, veletrhy – Obrazy duše

ramecek-nahore.png, 1kB
vystavy-2016-10.jpg

Výstava Obrazů duše Jitky Němečkové, o které jste se mohli dozvědět z minulého magazínu, proběhne v obchodním centru Černý most u multikina ve dnech 6. – 15. října. Jedná se o nádherné energetické obrazy, se kterými také pracujeme při našich návrzích.

Více na www.ellaerba.cz

ramecek-dole.png, 1kB


Inspirace – Diáře inspirace na rok 2017

ramecek-nahore.png, 1kB
inspirace-2016-10.jpg, 10kB

Ano, s radostí oznamujeme, že diář Květy Kolouchové na příští rok je na světě! Její ručně malované diáře provázejí mě i mé okolí den za dnem posledních několik let. Její lunární diář je vždy originální a nikdy neomrzí. Pro příští rok nad každým měsícem bude bdít jeden z Archandělů, kteří nám přinášejí inspiraci a vývoj ve všech oblastech a proto si stojí zato se o nich dozvědět více.

http://www.kalendarsily.cz/diar-inspirace-2017/.

ramecek-dole.png, 1kB

Všechna práva vyhrazena © 2016 VÍTR VODA
V případě, že si nepřejete dále dostávat e-magazín, klikněte zde: 'Neposílat'.

www.vitr-voda.cz