Zpět na stránky Vítr Voda

Najdete nás také na Facebooku.

Nezobrazuje se Vám e-mail v pořádku? Zobrazte si jej ve webovém prohlížeči.

Desátý měsíc Ohnivé Opice


Interiér mlýna

ramecek-nahore.png, 1kB
novinka-2016-11.jpg

Dům byl vystavěn v místě ruiny starobylého mlýna. Přízemí domu je zděné s masivním kamenným obkladem. Pro horní patro a podkroví vybrali majitelé konstrukci srubu. Vzhledem k tomu, že místo je pro mlýn typické, nachází se přímo pod hrází přilehlého rybníka; dům dostane i pravé mlýnské kolo, které poetiku místa jen dokreslí. Návrh interiéru bylo celkovému vzhledu domu třeba přizpůsobit. Jednoznačně styl ovlivnil také vzhled oken a dveří se zelenými obklady ostění a kachlová kamna, která působí jako dominanta hlavní obytné místnosti.

První část návrhu – síně s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem, ložnice a pokoje pro hosty si můžete prohlédnout ZDE.

ramecek-dole.png, 1kB


Poradna

ramecek-nahore.png, 1kB
lopan.jpg, 10kB

Dotaz: Dobrý den,ráda bych se zeptala, zda lze nějak odladit negativní vliv kaktusů v obývacím pokoji. Mám tyto rostliny ráda a mám jich několik v různé velikosti. Do jiného pokoje je vzhledem k světelným podmínkám nemohu přemístit. Děkuji předem za radu a přeji pěkný den.

Odpověď: Dobrý den Heleno, vím, že klasické Feng Shui kaktusy zavrhuje, nicméně si myslím, že nejdůležitější je, jaký vztah k těmto rostlinám máte. Ve Vašem případě je to vztah pozitivní, takže bych pouze popourčovala záclonu na odstínění směrem do místnosti a zároveň nějaký další druh rostlin
v rámci interiéru. Markéta

Další dotazy a odpovědi najdete v naší Feng Shui poradně.

ramecek-dole.png, 1kB


Kalendárium Květy Kolouchové

ramecek-nahore.png, 1kB
kalendarium-2016-11.jpg

Další pokračovaní seriálu Kalendárium od Květy Kolouchové:

"V čase Štíra se tradičně všechno chvěje a čistí, pokud je I váš život turbulentní, vydržte, bude lépe. Jako ostatně vždy, že?"

Celé kalendárium naleznete na našich stránkách.

ramecek-dole.png, 1kB


Výstavy a veletrhy – Martin Patřičný „Díky Dřevu“

ramecek-nahore.png, 1kB
vystavy-2016-11.jpg, 10kB

Do 18. listopadu je možné zhlédnout díla Martina Patřičného v Alšově kabinetu suchdolské radnice.
K vidění jsou zde obrazy i objekty.

Milovníci dřeva a fanoušci Martina si jistě nenechají ujít novou knihu „Velká kniha o dřevě“, kterou doplňuje další výstava v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí až do konce listopadu.

ramecek-dole.png, 1kB


Inspirace – Kalendář Marie Brožové

ramecek-nahore.png, 1kB
inspirace-2016-11.jpg, 10kB

Nejen jako vánoční dárek, ale i pro potěchu vlastní duše, si můžete pořídit nový pastelkový kalendář Marie Brožové. Pro příští rok je tématem Horoskop a najdete v něm motivy obrazů z cyklu „Ilustrovaná astrologie na pokračování“.

ramecek-dole.png, 1kB


Spirála - Workshop Energie života

ramecek-nahore.png, 1kB
spirala.jpg, 10kB

Využijte poslední volná místa na intenzivním workshopu Energie života, který se koná 24. - 25. února 2017 (16-20 a 9 -16 hodin) a je doplněn tříměsíčním provázením.

Workshop vás vybaví silným nástrojem pro zkvalitňování všech stránek života. Dočkáte se otevření dlaňových center, teorie i praxe, ale i následující 3 měsíční podpory prostřednictvím e-mailu, setkání a možnosti setkávání s dalšími lidmi, kteří již energie ve svém životě aktivně využívají. Aby měl nový nástroj smysl, je třeba s ním umět zacházet, proto má seminář Energie velmi bohatou náplň a následnou péči. Celková cena semináře je 3 800 Kč, více najdete zde.

ramecek-dole.png, 1kB

Všechna práva vyhrazena © 2016 VÍTR VODA
V případě, že si nepřejete dále dostávat e-magazín, klikněte zde: 'Neposílat'.

www.vitr-voda.cz