Zpět na stránky Vítr Voda

Najdete nás také na Facebooku.

Nezobrazuje se Vám e-mail v pořádku? Zobrazte si jej ve webovém prohlížeči.

Jedenáctý měsíc Ohnivé Opice


Feng Shui interiér – barvy pro Ostravu

ramecek-nahore.png, 1kB
novinka-2016-12.jpg

Mladá klientka nás oslovila s požadavkem na řešení interiéru svého bytu v Ostravě. Hlavním cílem byla harmonizace celého prostoru a vytvoření takového interiéru, který je v souladu s osobními potřebami jejích dětí i jí samotné. Zároveň bylo potřeba vnést do bytu řád a vytvořit potřebné úložné prostory. Především v dětském pokoji byla nutná zásadní změna dispozice, kompletně se změnil nábytek a barvy, které nyní harmonizují své obyvatele.

Návrh dětského a obývacího pokoje si můžete prohlédnout ZDE.

ramecek-dole.png, 1kB


Poradna

ramecek-nahore.png, 1kB
lopan.jpg, 10kB

Dotaz: Dobrý den, ráda bych se zeptala na vhodný tvar skleněné výplně u vchodových dveří, průčelí směřuje na SZ, barva bude hnědočervená, plastové lisované výplně. Uvažuji o dvou půlkruhách proti nebo jednom půleném půlkruhu. Děkuji za názor.

Odpověď: Dobrý den Andreo, severozápad je spojený s energií Kovu, kterou posiluje energie Země. Zemní barvu dveří tedy doplní půlkruh, který v sobě nese energii Kovu. Vámi vybrané dekory jsou vhodné oba, vyberte si ten, který se Vám více líbí. Za mě je se dvěma půlkruhy, který na mě půdobí více harmonicky. Přeji mnoho štěstí. Markéta

Další dotazy a odpovědi najdete v naší Feng Shui poradně.

ramecek-dole.png, 1kB


Kalendárium Květy Kolouchové

ramecek-nahore.png, 1kB
kalendarium-2016-12.jpg

Další pokračovaní seriálu Kalendárium od Květy Kolouchové:

"Již jsme ve znamení střelce a v období adventu, které nás zve do nitra, naladit se na naše vnitřní světlo v čase, kdy je venku nejvíce tmy..."

Celé kalendárium naleznete na našich stránkách: prosinec

ramecek-dole.png, 1kB


Výstavy, veletrhy – Stříbrné vánoční dny & Pomáháme dětem

ramecek-nahore.png, 1kB
vystavy-2016-12.jpg

Chybí vám inspirace na vánoční dárky a stále přemýšlíte, čím letos překvapit své blízké? Výběr z tisíce dárků pod jednou střechou na vás čeká na předvánočním veletrhu, který se uskuteční od 8. Do 11. prosince 2016 v PVA EXPO v Letňanech. Součástí Stříbrných vánočních dní bude i projekt Pomáháme dětem o Vánocích. Můžete tedy udělat dobrý skutek a pro děti z Klokánku přinést dárek pod strom splněných přání.

ramecek-dole.png, 1kB


Inspirace – Anděl páně 2

ramecek-nahore.png, 1kB
inspirace-2016-12.jpg, 10kB

Jestli se bojíte „dvojek“, tak v tomto případě to není nutné a směle vyražte do kina. Stojí to za to! Příběh nás pohltil a těšili jsme se z každé nové scény, která přinesla mnohdy překvapivé obsazení, ale hlavně skvělé hlášky, které nahlas rozesmály všechny v sále bez rozdílu věku, pohlaví a vyznání – a to se moc často nestává. Že by takový malý předvánoční zázrak?

ramecek-dole.png, 1kB


Spirála - Workshop Energie života

ramecek-nahore.png, 1kB
spirala.jpg, 10kB

Využijte poslední volná místa na intenzivním workshopu Energie života, který se koná 24. - 25. února 2017 a je doplněn tříměsíčním provázením. 

Workshop vás vybaví silným nástrojem pro zkvalitňování všech stránek života. Dočkáte se otevření dlaňových center, teorie i praxe, ale i následující 3 měsíční podpory prostřednictvím e-mailu, setkání a možnosti setkávání s dalšími lidmi, kteří již energie ve svém životě aktivně využívají. Aby měl nový nástroj smysl, je třeba s ním umět zacházet, proto má seminář Energie velmi bohatou náplň a následnou péči. Více najdete zde.

ramecek-dole.png, 1kB

Všechna práva vyhrazena © 2016 VÍTR VODA
V případě, že si nepřejete dále dostávat e-magazín, klikněte zde: 'Neposílat'.

www.vitr-voda.cz