Zpět na stránky Vítr Voda

Najdete nás také na Facebooku.

Nezobrazuje se Vám e-mail v pořádku? Zobrazte si jej ve webovém prohlížeči.

Poslední měsíc Ohnivé Opice


PF 2017

ramecek-nahore.png, 1kB
PF2017.jpg

S koncem roku Ohnivé Opice bychom rádi poděkovali všem našim příznivcům a především klientům za zájem a důvěru v naší práci. Vážíme si všech zakázek a naplňuje nás radostí každý dokončený návrh i realizace. Věříme, že i v nadcházejícím roce se staneme součástí zajímavých projektů a těšíme se na setkání se současnými i novými zákazníky.

Markéta Petříková za Vítr-Voda, návrhy interiérů
&
Lumír Kábrt za Camino 88, spol. s r.o., realizace staveb a interiérů

ramecek-dole.png, 1kB


Feng Shui interiér – byt v Hostivaři

ramecek-nahore.png, 1kB
novinka-2017-01.jpg

Manželé z Hostivaře nás požádali o pomoc se zdánlivě neřešitelným problémem, jak vytvořit druhý dětský pokoj, aby nebylo narušeno soukromí a klid obývacího pokoje. To se podařilo probouráním nových dveří z kuchyně, které navíc umožnilo vhodnější dispozici obývacího prostoru, který je nyní přehlednější, nabízí množství úložného prostoru a dokonce se našlo místo i na hudební koutek. Balkón je přístupnější, takže je možné jej propojit s interiérem a jídelní kout získal jasné vymezení a oporu pomocí prostorové příčky. Dětské pokoje jsou vytvořeny podle přání a energií budoucích obyvatelek Verči a Báry.

Návrhy si můžete prohlédnout ZDE.

ramecek-dole.png, 1kB


Přichází Ohnivý Kohout

ramecek-nahore.png, 1kB
kohout.jpg, 10kB

Ohnivý Kohout převezme vládu nad světem 27. ledna 2017 ve 23 hodin. Čeká nás mimořádně osobitý rok plný zmatků a skandálů, náš svět se ocitne až v černobílých rozporech. Zároveň je to rok, který nás vybízí k uvědomění naší jedinečnosti a výlučnosti. V příštím Magazínu přineseme prognózu Evy Joachimové, která zkoumá a popisuje nadcházející rok z pohledu energií a jejíž součástí jsou podrobné předpovědi, které nám mohou pomoci se na náročný rok připravit

ramecek-dole.png, 1kB


Songfest 2017

ramecek-nahore.png, 1kB
songfest-2017.jpg, 10kB

Již podesáté se můžeme zúčastnit oslav nového čínského roku prostřednictvím festivalu Songfest, který pořádá zpěvačka Feng-yűn Song v deseti městech Čech a Moravy od 26.1. do 11.2.2017, kdy bude závěr celého turné v pražské Akropoli. Tradičním moderátorem je Jaroslav Dušek, který se o Songfestu vyjádřil takto:
"Fengyün se rozhodla pořádat festival, který by propojoval východní a západní tradice, neboť poznala oboje.To se mi líbilo, protože se také domnívám, že svět může být místem, kde se jednotlivé rozmanité kultury a tradice navzájem obohacují a doplňují."

Pozvánka na Songfest ZDE.

ramecek-dole.png, 1kB


Poradna

ramecek-nahore.png, 1kB
lopan.jpg, 10kB

Dotaz: Dobrý den, jaká by byla vhodná barva na stěny do předsíně (je to vstup z východu do rodinného domu.)

Odpověď: Dobrý den Zito, pokud se chodba nachází ve východním sektoru, patří k ní energie Dřeva, kterou posiluje energie Vody. Vhodnými barvami jsou tedy modrá, zelená a doplňkově černá. Zdravím. Markéta

Další dotazy a odpovědi najdete v naší Feng Shui poradně.

ramecek-dole.png, 1kB


Inspirace – film „Příchozí“

ramecek-nahore.png, 1kB
inspirace-2017-01.jpg, 10kB

Opravdu inspirativní je sci-fi film Příchozí (Arrival). Otevírá otázku komunikace s mimozemšťany, kteří navštíví Zemi a na dvanácti místech planety vypuknou pokusy s rozluštěním podivných inkoustových kruhů. Chybný výklad může znamenat válku, ke které se začne schylovat. Lingvistka Banksová se nevzdává a nakonec jejich jazyk rozluští.

ramecek-dole.png, 1kB

Všechna práva vyhrazena © 2017 VÍTR VODA
V případě, že si nepřejete dále dostávat e-magazín, klikněte zde: 'Neposílat'.

www.vitr-voda.cz