Zpět na stránky Vítr Voda

Najdete nás také na Facebooku.

Nezobrazuje se Vám e-mail v pořádku? Zobrazte si jej ve webovém prohlížeči.

První měsíc Ohnivého Kohouta


Na čem právě pracujeme – Domečky kam se podíváš

ramecek-nahore.png, 1kB
novinka-2017-02.jpg

Návrh dětského pokojíku Moniky Jelen Sýkorové, která o něm říká:
„Anička je rok a půl stará holčička a brzy ji čeká stěhování do vlastního pokojíčku. Rodičům Aničky jsem nedávno pomáhala s návrhem společného prostoru kuchyně, jídelny a obývacího pokoje, proto jsem už měla základní představu o vkusu a přáních rodičů. Hlavním požadavkem bylo, aby bylo dost prostoru pro hru a pokojík byl laděný do jemných pastelových tónů. Shodli jsme se na motivu domečku, který ještě rozpracujeme v další fázi návrhu.“

Na první návrh řešení pokoje pro Aničku se můžete podívat ZDE.

ramecek-dole.png, 1kB


Co pro nás chystá Ohnivý Kohout – prognóza Evy Joachimové

ramecek-nahore.png, 1kB
kohout.jpg, 10kB

Rok Ohnivého Kohouta bude tvrdě klást otázky smyslu existence, správnosti našich kroků, logiky opatření. Kombinace letošního prvku Ohně s dalším silně zastoupeným prvkem Kovu Kohouta vytváří energetickou nerovnováhu, která se bude projevovat napětím, nesourodostí situací. Není proto příliš vhodný ke změnám. Ovšem síla Ohně a smysl pro detail může připravené projekty posunout výrazně kupředu. Rok Kohouta symbolizuje vítězství a úspěchy, kterých bude dosaženo díky píli, trpělivosti a tvrdé práci, často bude ale o úspěchu naopak rozhodovat barevné peří. Nejlepší čas pro případné začátky nových projektů bude na podzim roku Ohnivého Kohouta, kdy Kohout bude vládnout i měsíci (cca záři).

Celou prognózu si můžete přečíst ZDE.

ramecek-dole.png, 1kB


Poradna

ramecek-nahore.png, 1kB
lopan.jpg, 10kB

Dotaz: Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak vyřešit v bytě dlouhou úzkou chodbu, navíc jsou v bytě všude vyšší stropy 3m, chodba vede napříč prakticky celým bytem a ústí v šatnu, ložnice je pak vpravo od šatny, ostatní místnosti vedou z chodby do boční strany, přibližně v polovině chodby budou částečně prosklené dveře, vím, že takto namířená čchi není příliš dobrá. Vyřešilo by se to např. změnou materiálu podlahy v zadní části? Zamýšlím podhled a i osvětlení na stěnách. Děkuji!

Odpověď: Dobrý den Jarko, chodbu je potřeba opticky zvlnit a tím zbrzdit rychle plynoucí cchi. Vaše navrhované změny jsou určitě v pořádku a pomohou situaci vyřešit. Na stěny, kromě osvětlení, můžete rozvěsit obrázky, například mandaly. Přeji mnoho štěstí. Markéta

Další dotazy a odpovědi najdete v naší Feng Shui poradně.

ramecek-dole.png, 1kB


Výstavy a veletrhy – FOR PASIV & Cesty dřeva

ramecek-nahore.png, 1kB
vystavy-2017-02.jpg

Veletrh zaměřený na nízkoenergetické, pasivní a nulové budovy proběhne v PVA Letňany ve dnech 9.-11. února. Souběžně proběhne projekt Cesty dřeva, který je zaměřený na dřevostavby, dřevěné konstrukce, materiály, výrobky, zpracování a technologie dřeva. Během veletrhu je možné navštívit mnoho zajímavých přednášek, výstavu Pasivní dům 2016 nebo interaktivní expozici pro děti Lesní svět.

ramecek-dole.png, 1kB


Inspirace – Obraz duše

ramecek-nahore.png, 1kB
inspirace-2017-02.jpg, 10kB

Zveme na seminář naší spolupracovnice Jitky Němečkové, jejíž obrazy duše používáme při návrzích interiérů. Nyní se můžete přihlásit na prožitkový večer k objevení zdroje vitality, lásky a smyslnosti pomocí barev a tvarů.

Pozvánka ZDE.

ramecek-dole.png, 1kB

Všechna práva vyhrazena © 2017 VÍTR VODA
V případě, že si nepřejete dále dostávat e-magazín, klikněte zde: 'Neposílat'.

www.vitr-voda.cz