Nezobrazuje se Vám e-mail v pořádku? Zobrazte si jej ve webovém prohlížeči.
| FENG SHUI MAGAZÍN
březen 2017
druhý měsíc roku Ohnivého Kohouta
| Kontakt
| Facebook
Nový Feng Shui interiér z dílny Vítr-Voda vznikl koncem léta 2016 v Hostivaři. Zde jsme společně s realizační firmou Camino 88 vytvořili interiér podle našeho návrhu, který se nám zalíbil tak, že jsme jej přihlásili do soutěže Interiér roku 2016. Hlavním požadavkem klienta byla kompletní změna interiéru bez stavebních úprav v souladu s filozofií Feng Shui. Nadčasovost interiéru dodává autorský nábytek Nature Design a dřevěný rám s létajícími rostlinami, který odděluje jídelní kout. Celý interiér bytu je nyní v souladu s energiemi světových stran i s energiemi obyvatel bytu.
Fotografie hotového interiéru si můžete prohlédnout ZDE.
Harmonické bydlení je hlavním tématem březnového čísla časopisu Meduňka. V našem příspěvku naleznete deset základních pravidel pro praktikování Feng Shui v interiéru.
Celý článek si můžete přečíst ZDE
Novinkou pro Vás jsou Feng Shui omalovánky. Jako první máte možnost vybarvit si krásný obrázek Moniky Jelen Sýkorové pro podporu energie Vody. Vodní motivy z obrázku umocníte nejlépe všemi odstíny modré barvy. Jelikož Vodu posiluje Kov, můžete použít také šedou, bílou, fialovou a metalické odstíny. Vybarvováním posílíte energii Vody v sobě a v interiéru se obrázek nejvíce hodí to sektoru severního, východního a jihovýchodního.
Pokud se budete chtít podělit o Vámi vybarvený obrázek, zašlete jej naskenovaný na email: info@vitr-voda.cz. Budeme se těšit a přejeme hezký zážitek z tvoření!
Dotaz: Dobrý den, chtěla bych se zeptat v ložnici máme postel pod zkoseným stropem, protože to jinak nejde. Je nějaká náprava? Děkuji, Renata.
Odpoveď: Dobrý den Renato, po celé délce šikmin bych Vám doporučovala dodat předměty s enerrgií, které by šikminu jakoby "podepíraly" - tedy stojací lampy, které svítí vzhůru, vysoké rostliny, případně vyšší sochy nebo jiné umělecké objekty. Bohužel se jedná o věc, kterou lze eliminovat hůře. Markéta
Další dotazy a odpovědi najdete v naší Feng Shui poradně.

Všechna práva vyhrazena © 2017 VÍTR VODA | V případě, že si nepřejete dále dostávat e-magazín, klikněte zde: 'Neposílat'.
www.vitr-voda.cz