Nezobrazuje se Vám e-mail v pořádku? Zobrazte si jej ve webovém prohlížeči.
| FENG SHUI MAGAZÍN
květen 2017
čtvrtý měsíc roku Ohnivého Kohouta
| Kontakt
| Facebook

| Mechová relaxace

Požadavkem zadavatele, firmy GreenSoft, bylo vytvořit nadčasový interiér, který bude v souladu s potřebami a filozofií firmy a který nese jasné poselství: "Jsme v pohodě." Náš návrh (Markéta Petříková a Monika Jelen Sýkorová) zahrnoval vstupní prostor, recepci a kuchyňku. V návrhu jsme uplatnily především dřevo, které podporuje kreativitu; pro obklady stropu a stěn jsme použily překližku, atypický nábytek je také dřevěný a jako závěsné dekorace jsme využily aerária s mechem a kokedamy. Užitá barevná škála vychází s firemních barev – šedé, bílé a zelené; kontrastní jsou prvky v sytě červené. Relaxaci v přírodě jsme navodily celoplošnou fototapetou lesa a množstvím rostlin.
Vizualizace interiéru si můžete prohlédnout ZDE.
Novinkou z dílny Vítr-Voda je zpracování návrhu formou videa, které ještě lépe přiblíží reálnou perspektivu a představu o interiéru. Při sledování videonávrhu se stáváme imaginárním návštěvníkem, který prochází nově navrženým prostorem a má možnost podívat se do všech stran. Video můžeme oživit i hudebním podkresem podle typu a stylu interiéru.
Podívejte se na první videonávrh pro firmu Greensoft: ZDE.
Další Feng Shui omalovánka na květen - tentokrát si Monika Jelen Sýkorová zahrávala s Ohněm!!! Tuto energii podpoříme sytě červenou, oranžovou a žlutou barvou, ale také růžovou. Podporující barvou s energií Dřeva je zelená. Vybarvováním v sobě podpoříte radost ze života a aktivitu. V interiéru můžete obrázek využít pro jižní sektor spojený se slávou a uznáním; dále pro podporu sektoru jihozápadního, který je spojený s partnerstvím a vztahy a sektoru severovýchodního, který se pojí s věděním a moudrostí.
Podělte se s námi o vybarvené obrázky na emailu: info@vitr-voda.cz. Budeme se těšit!
Dotaz: Dobrý den, chtěla bych si koupit podrodbou knihu o feng shui. Jakou byste mi prosím doporučila?
Odpoveď: Dobrý den, je velmi málo knih, které umějí Feng Shui dobře vysvětlit a zároeveň poskytnou i praktické rady. A žádná bohužel neobsahuje velmi důležitou součást dobrého Feng Shui, což je osobnostní rozbor obyvatel prostoru. Moje asi nejoblíbenější kniha je Praktická příručka Feng Shui od Gill Haleové z nakladatelství Svojtka.
Další dotazy a odpovědi najdete v naší Feng Shui poradně.

Všechna práva vyhrazena © 2017 VÍTR VODA | V případě, že si nepřejete dále dostávat e-magazín, klikněte zde: 'Neposílat'.
www.vitr-voda.cz