Nezobrazuje se Vám e-mail v pořádku? Zobrazte si jej ve webovém prohlížeči.
| FENG SHUI MAGAZÍN
červen 2017
PÁTÝ měsíc roku Ohnivého Kohouta
| Kontakt
| Facebook

| Harmonické úřední „hodiny“

Během měsíce června jsme dokončili návrh pro interiéry obecního úřadu v Pardubickém kraji. Požadavkem pro řešení vstupního prostoru bylo, aby působil reprezentativně, vzdušně a zároveň vstřícně pro čekající návštěvníky. Kancelář starosty byla dispozičně vyhovující, potřebovala především oživit a dodat více důstojnosti. Navržené řešení navíc muselo korespondovat s nedávno rekonstruovanou kanceláří pracovnic úřadu. V návrhu jsme využili principy Feng Shui především pro barevné ladění v souladu se zastoupenými sektory. Jako dominantní barvy jsou použity šedá a bílá v kombinaci se světlým dřevem.
Konečný návrh si můžete prohlédnout v naší galerii.
Osobitost interiérů Feng Shui vyžaduje také jedinečné návrhy nábytku a doplňků. Nature Design® je značka nábytku vyráběného na míru pro interiéry, ve kterých realizujeme naše návrhy. Perfektní zpracování a technické detaily dodává truhlářská firma Hořejší s.r.o.. Specifickým znakem toho nábytku jsou zaoblené tvary a kvalitní přírodní materiály.
Omalovánka na červen je věnována Zemi. Autorka Monika Jelen Sýkorová jí pro nás ztvárnila ve čtyřech perspektivách. Země je přijetí, stabilita, starostlivost. Má v sobě jin i jang, proto se používá pro střed a celkovou harmonizaci. Zemní energii vyjádříme odstíny pozdního léta a podzimu – tmavě žlutou, okrovou, bordó a všemi tóny hnědé od světlé pískové až po černozem. Podporující je energie Ohně s pestrými barvami, především sytě červenou. V interiéru můžete obrázek využít pro jihozápadní sektor spojený s partnerstvím a vztahy, dále pro severovýchodní sektor moudrosti a vědění; pro podporu sektoru západního, který je spojený s kreativitou a dětmi a severozápadního – oblast cestování a nápomocných přátel.
Podělte se s námi o vybarvené obrázky na emailu: info@vitr-voda.cz. Budeme se těšit!
Dotaz: Dobrý den, chtěla bych se poradit ohledně přístavby vstupu do domu. Rekonstruujeme domeček ze 30.let, kde je minimální zádveřní prostor. Stačí akorát na to, aby se daly otevřít dveře. Pokud ale postavíme cca 2 metry dlouhou přístavbu, naruší se tím původní pravidelný půdorys domu. Chtěla jsem se tedy zeptat, jak moc se touto přístavbou oslabí další dvě zóny - Cesta a Vědění - kde přístavba nebude.
Odpoveď: Dobrý den , pokud nebude přístavba větší než polovina obvodové stěny, žádný sektor se jí neoslabí, ale naopak - počítá se poté jako posílení sektoru, ve kterém se nachází. Pokud by naopak byla větší, oslabí se tím sektory, které jmenujete a jako náprava se využívá jejich posílení v rámci jednotlivých místností dle samostatné Bagua. Přeji mnoho štěstí.
Další dotazy a odpovědi najdete v naší Feng Shui poradně.

Všechna práva vyhrazena © 2017 VÍTR VODA | V případě, že si nepřejete dále dostávat e-magazín, klikněte zde: 'Neposílat'.
www.vitr-voda.cz