Nezobrazuje se Vám e-mail v pořádku? Zobrazte si jej ve webovém prohlížeči.
| FENG SHUI MAGAZÍN
červenec a srpen 2017
šestý a sedmý měsíc roku Ohnivého Kohouta
| Kontakt
| Facebook

| Na samotě u rybníka

Na podzim jsme dokončily návrhy pro interiéry chalupy, která byla vystavěna v místě ruiny starobylého mlýna. A do prázdnin je hotovo! Interiér podle našeho návrhu jsme si mohly prohlédnout na živo a potěšit se dokonalým výsledkem. Dům se pyšní novým mlýnským kolem a v rybníku se mrskají ryby. A je tu krásně!!!

Krásné reference si moc vážíme: Děkujeme Hance a Markétě za jejich trpělivý a citlivý přístup, tipy, doporučení a náhled. Jejich široký záběr možností a jejich zkušenosti nám byly velkou oporou v někdy náročném období tvorby. Díky holky!!!! Je moc fajn na to nebýt sám:-) Eva a Petr
Více ve fotogalerii.
Živly kolem nás - téma srpnové Meduňky. Nemůže tedy chybět článek o tom, jak s energiemi živlů pracujeme při našich Feng Shui návrzích interiérů.

"Feng Shui využívá živly pro vyváženost a harmonizaci prostoru. Jedná se o Pět prvků: Voda – Dřevo – Oheň – Země - Kov, které se znázorňují v pentagramu a využívá se jak jejich energie, tak vzájemné vztahy, které vytvářejí. (viz obr Vzájemné působení energií 5 prvků). Práce s těmito prvky patří ke klíčovým principům ve Feng Šuej."

Celý článek si můžete přečíst zde.
Prázdninová omalovánka uzavírá pětici živlů a je věnována Kovu. Monika Jelen Sýkorová se nechala inspirovat vesmírným řádem, průnikem časem z minulosti do budoucnosti a vším mezi nebem a zemí. Kovovou energii vyjádříme bílou, šedou a fialovou barvou a metalickými odstíny. V interiéru můžeme obrázek využít pro západní sektor spojený s dětmi a tvořivostí, nebo také pro severozápadní sektor, který je spojen s nápomocnými přáteli a cestováním.
Podělte se s námi o vybarvené obrázky na emailu: info@vitr-voda.cz. Budeme se těšit!
Dotaz: Dobrý den paní Markéto, pročetla jsem už kde co a nenašla... prosím o radu: do které oblasti dle pa-kua mohu v zahradě zasadit pivoňky, hortenzie, rybíz+angrešt, beztrnou ostružinu a 2 stromy meruňky? Děkuji.
Odpoveď: Dobrý den, nejsem specialista na zahrady, ale všeobecně bych navrhovala stromy a keře spíše do sektoru Dřeva - tedy východ, JV + podpora jihu. Kveotucí rosltiny se hodí do sektorů Ohně (především pivoňky pro svou růžovou barvu), což je jih + podpora JZ a SV. Hortenzie, pokud jsou fialové by mohly vyjadřovat Kov - sektor západní a SZ, podpora severu. Nicméně by zahrad měla tvořit celek, takže je zde nejdůležitější celková koncepce zahrady, kdy je třeba se věnovat mnoha faktorům, jako terén, sklon, typ půdy, vysoké/nízké rostliny, kvetoucí/nekvetoucí rostliny, postupné kvetení v celé zahradě atd.
Další dotazy a odpovědi najdete v naší Feng Shui poradně.
"Člověk vnímá jen takový svět, který v sobě nosí" - Saint-Exupéry

A aby ten váš svět byl co nejkrásnější, srdečně Vás zveme do cyklu Vyléčení, který otevíráme 3.- 4. 11. 2017 a který vám nabízí roční postupný a systematický osobnostní rozvoj. Ucelené informace najdete na našich stránkách www.vyleceni.info, stejně tak jako zkušenosti a reference absolventů předešlých cyklů. Těšíme se moc na kouzla života, která budeme společně objevovat.

Lektorky: Mgr. Eva Korbelová a Mgr. Pavla Holubová

Všechna práva vyhrazena © 2017 VÍTR VODA | V případě, že si nepřejete dále dostávat e-magazín, klikněte zde: 'Neposílat'.
www.vitr-voda.cz