Nezobrazuje se Vám e-mail v pořádku? Zobrazte si jej ve webovém prohlížeči.
| FENG SHUI MAGAZÍN
říjen 2017
DEVÁTÝ měsíc Ohnivého Kohouta
| Kontakt
| Facebook

| Feng Shui interiér

S velkou radostí bychom se chtěli se všemi příznivci Feng Shui a naší práce podělit o krásná slova klientky Petry, které jsme v loňském roce rekonstruovali byt podle našeho návrhu:
"Ráda bych poděkovala Markétě a Lumírovi za krásné návrhy a realizaci interiéru našeho bytu podle principu Feng Shui. V našem bytě se cítíme mnohem lépe, vizuálně ožil a neobvyklé prvky nadchly nejen nás. Obzvlášť jsme byli spokojeni s Markétiným přístupem, kdy věnovala hodně času a energie volbě a objednávání jednotlivých prvků – gauče, závěsů apod. – každý detail byl důležitý a neváhala nad ním strávit se mnou čas. Velmi pěkná spolupráce byla také s panem truhlářem Hořejším, který nejen kvalitně realizoval naše plány, ale také aktivně navrhoval úpravy tak, aby praktické použití nábytku bylo co nejlepší. Investice do návrhu bytu byla dobré rozhodnutí. Plánujeme v budoucnu dům a už se těším, jak si to s Markétou užijeme."
Interiér si můžete prohlédnout ve fotogalerii.
Lunární diář na rok 2018 - Představujeme Vám nový diář Květy Kolouchové tentokrát na téma léčivé byliny. Jako tradičně zašleme všem našim letošním klientům diář jako poděkování za důvěru, kterou do nás vložili při řešení interiérů. Věříme, že diář Vám provoní celý rok 2018!
Stejně jako v loňském roce jsme se i letos vypravili čerpat inspiraci na tradiční veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků For Interior 2017. Navázali jsme nové kontakty a setkali se s některými našimi spolupracovníky, kteří zde vystavovali, například s Jitkou Němečkovou. Její "Obrazy duše" jsou jedinečné a malované klientovi na míru. To jsou principy, které uplatňujeme i my při návrzích interiérů.
Dotaz: Dobrý den, máme troje dveře v jedné přímce za sebou. Vstupní, druhé ze zádveří(ty se navíc otevírají k sobě)vedoucí do chodby a třetí do obývacího pokoje s kuchyní navíc zakončené fr.oknem. Vím, že je to velký problém. Lze nějak eliminovat únik energie? Jsem z toho nešťastná. Moc děkuji.
Odpoveď: Dobrý den, na začátku Vám poradím hlavně - nebuďte nešťastná, protože každý prostor má své dispozice a indipozice a ideální prostor zkrátka neexistuje. Feng Shui se maximálně snaží podpořit vše pozitivní a na negativní vlivy má naštěstí vždy nějakou tu zásadu nebo nápravu. Troje dveře za sebou způsobují rychlé proudění energie Čchi a její únik, tak jak píšete. Nápravou je vytvoření určitého vzlnění této přímé dráhy energie pomocí nábytku, závěsných dekorací, nástěnného osvětlení nebo závěsů na okně. Energie se zbrzdí a v takto vytvořených meandrech se zachytí v prostoru. Toto jsou samozřejmě jen všeobecné rady; konkrétní návrh by bylo potřeba sladit s Vaší dispozicí bytu. Přeji Vám mono štěstí.
Další dotazy a odpovědi najdete v naší Feng Shui poradně.

Všechna práva vyhrazena © 2017 VÍTR VODA | V případě, že si nepřejete dále dostávat e-magazín, klikněte zde: 'Neposílat'.
www.vitr-voda.cz