Nezobrazuje se Vám e-mail v pořádku? Zobrazte si jej ve webovém prohlížeči.
| FENG SHUI MAGAZÍN
listopad 2017
DESÁTÝ měsíc Ohnivého Kohouta
| Kontakt
| Facebook

| Feng Shui interiér

Harmonické interiéry podle našich návrhů vznikají po celé republice. Za našimi klienty klienty přijedeme téměř kamkoliv a návrhy řešíme různými způsoby podle jejich možností a preferencí.
V roce 2015 jsme připravovali interiérový návrh ložnice a dvou dětských pokojů pro sympatickou rodinu z Borovna. Letos v létě jsme dostali fotografie z realizace a v říjnu jsme se byli podívat do prostoru osobně. Rodina si vše dělala svépomocí a k realizaci našeho návrhu přistoupila citlivě a kreativně. Z výsledku jsme všichni nadšeni!
Interiér si můžete prohlédnout ve fotogalerii.
„Chtěli bychom poděkovat za návrhy a pomoc s realizací úprav v rodinném domě podle Feng Shui. Po prvé nám spadla brada, když jsme četli rozbory energií osob celé naší rodiny. Po druhé, když jsme viděli návrhy jednotlivých pokojů. Jaký nábytek bude v ložnici a dětských pokojích nám bylo jasné, ale kombinovat různé přírodní materiály by nás nikdy nenapadlo. Doporučené barvy, doplňky a mnoho dalších, velmi pečlivě promyšlených detailů, vytváří velmi příjemné a útulné bydlení. Téměř vše jsme si na domě dělali svépomocí. Byla to náročná práce, která trvala několik let. Návrhy na dokončení od Markéty Petříkové a Moniky Jelen Sýkorové byly pro nás světlem na konci tunelu. Díky tomu, že jsme konečně viděli, jak vše jednou bude vypadat, pomohlo nám to dodat chuť a sílu vše dokončit. Ještě jednou moc děkujeme za krásné návrhy, bydlí se nám skvěle a opravdu se tady cítíme velmi příjemně. Těšíme se, až začneme předělávat zahradu s pomocí Feng Shui!“
Zúčastnili jsme se odborného semináře Interiery 2017, který se tradičně konal ve Volyni. Den byl nabitý zajímavými přednáškami z oboru interiérů, letos na téma „Myslete jinak“. Kromě nových vědomostí a pořádné dávky inspirace jsme odjížděli i s boxem plným vzorků. Nejvíce nás zaujala přednáška na téma etického designu, design managementu a závěrečná strhující přednáška Mariana Jelínka s tématem motivace. Především etický design (design v souladu s trvale udržitelným rozvojem) je nám hodně blízký a rádi bychom jeho principy přiblížili a nabídli našim klientům v návrzích.
Dotaz: Dobrý den, Chci se zeptat, zda se feng shui dělá pro dům s pozemkem jako pro celek, nebo pro zahradu zvlášť a pro dům zvlášť. Např. Zahrada má tvar obdelníku a dům je na ni postaven v zadní části obdelníku a sám má také obdélníkový tvar. Tudíž by některé sektory měl na zahradě a některé by byly v domě. Děkuji za odpověd, Dlouho mi to vrtá hlavou.
Odpoveď: Dobrý den Petře, je to hodně individuální. Někdy je na první pohled jasné, že dům a zahrada tvoří celek a pak se většinou pracuje s Bagua pro celý pozemek. Někdy je to naopak - dům stojí jakoby mimo zahradu a pak je výhodnější zvolit členění zvlášť pro dům a zvlášť pro zahradu.
Další dotazy a odpovědi najdete v naší Feng Shui poradně.

Všechna práva vyhrazena © 2017 VÍTR VODA | V případě, že si nepřejete dále dostávat e-magazín, klikněte zde: 'Neposílat'.
www.vitr-voda.cz